Ne demek?

Kartal Sahili'nde er cesedi bulunduKartal Sahili'nde sabahın er saatlerinde bir erkek cesedi bulundu.

Norled, Remontowa'ya dü yakıtlı feribot siparişi verdiNorled, Remontowa Shipbuilding’e dü yakıtlı hibrid feribot siparişi verdi.

Vasıtanızın Şase No ile yedek tane sorgulama sinein Şase numarası giriniz. Rağmenıza Şase Numarasına uyumlu araçlar çıkacaktır.

ICS, sıfır karbonlu yakıtlara özen çekiyorUluslararası Deniz Tecim Odası (ICS), BM Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) aracılığıyla 2050 seneına denli iddialı karbon emisyonu hedeflerine ulaşmanın sıfır emisyonlu yakıtlarla olabileceğini belirtti.

İkinci yönetim teknelerde ise konfigürasyon çok henüz bir tomar. Tekne sahibinin tercihine bakarak, istenirse var olan motor ve aksamlar kullanılarak yakıt tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak olabilir.

Lindblad, dördüncü kutup esrarkeşif gemisini sipariş ettiLindblad Expeditions, filosunda bulunacak olan dördüncü kutup gemisinin inşkakımı midein onay vedi.

IMO 2019 Dünya Denizcilik Gündüzü'nde kadınlara odaklanıyorIMO, 2019 Dünya Denizcilik Devirü münasebetını 'Denizcilik Topluluğunda Hanımları Mecallendirmek' olarak belirledi.

34 yataklı, bünyesinde tombul bakım, enfeksiyon üniteleri ayrıca ameliyathanesi bulunan tam teşekküllü bir şifahane olarak bakım verebilecek. İnsani iane kapsamında geminin kapalı, küşade bölgelerine konteyner konulabilecek. Konteynerlerle rastgele bir yere nakil yaparak insani saye araçlarını gönderebilecek.

Yeni, külüstür, ufak tefek, majör bilcümle teknelere uygulanabilen tertibat, şirketin adı kabilinden 0 çıkarma bileğerleri ve  çevreci özellikleriyle de göz dolduruyor.

ICS, sıfır karbonlu yakıtlara özen çekiyorUluslararası Derya Tecim Odası (ICS), BM Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) aracılığıyla 2050 yılına kadar iddialı karbon emisyonu hedeflerine ulaşmanın sıfır emisyonlu yakıtlarla olabileceğini belirtti.

Türkiye, üst sınıf savaş gemilerinin cihetısaf fırkateynden ufak tefek check here 8 korvetle denizlerde ülke eminğini sağlamlayacak. 

Lindblad, dördüncü kutup keşif gemisini sipariş ettiLindblad Expeditions, filosunda bulunacak olan dördüncü kutup gemisinin inşkakımı kucakin icazet vedi.

Nazır Canikli, müdafaaname sanayinde dünyanın henüz yeni geliştirmeye çkırmızııştığı aktif saye sistemlerini mart ayı süresince tanklara monte etmeye başlayacaklarını bildirdi. Sistemin baştan sona otokton olduğuna nişan fail Canikli, “Tertibat, tanka müteveccih mühimmat hınçlendiğinde radarlarıyla mühimmatı saptama ediyor, şiddetı ile müşterek izlemeye allıkıyor ve tanka ulaşmadan belli bir mesafede tankın üzerinden atık bomba ile bu mühimmatı havada imha ediyor.

Norled, Remontowa'ya iki yakıtlı feribot siparişi verdiNorled, Remontowa Shipbuilding’e dü yakıtlı hibrid feribot siparişi verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *